Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш написав листа новообраному президенту України Володимиру Зеленському, в якому запевнив у підтримці України з боку ООН.

Про це повідомляє «Укрінформ», який має копію листа.

«Хочу висловити мої щирі вітання і найкращі побажання у зв’язку з Вашим обранням на посаду президента України... Бажаю Вам усіляких успіхів у виконанні покладених на вас обов’язків і запевняю, що ООН готова Вас в цьому підтримувати», — пише Гутерріш Зеленському. 

Він висловив переконання, що за президентства Зеленського Україна і надалі матиме «чудові стосунки» з ООН. Він додав, що координатор системи ООН в Україні, як і вся місцева команда організації, готові надавати всебічну підтримку у втіленні Україною Цілей сталого розвитку ООН до 2030-го року, а також сприяти проведенню реформ.

Фото:

Укрінформ

Він також висловив підтримку мирного врегулювання війни на Донбасі.

«Хочу висловити повну підтримку ООН найважливіших зусиль Нормандської четвірки, Тристоронньої контактної групи в Мінську й Організації з безпеки і співробітництва в Європі у розв’язанні конфлікту на сході України. Закликаю всі сторони оживити дипломатичні зусилля в дусі конструктивного діалогу, з метою втілення Мінських домовленостей», — додав генсек ООН.

Нагадаємо, у Верховній Раді України 20 травня відбувається інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile