Державний протокол лікування хворих на захворювання COVID-19 викликане коронавірусом SARS-CoV-2 найближчим часом буде розширено переліком нових лікарських препаратів.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив в етері телеканалу «1+1».

«Хочу сказати, що група кращих лікарів в країні працює над цим протоколом, продовжує розглядати різні варіанти, стежить практично 24 години на добу, що відбувається у світі. Думаю, що на цьому тижні вони будуть додавати лікарські засоби в схеми лікування», — сказав Степанов.

Степанов зазначив, що максимальні зусилля медиків направлені на розробку механізму лікування, який би дозволив мінімізувати летальні наслідки COVID-19.

«На сьогодні не існує жодного лікарського засобу з показаннями COVID-19. Це все доказова сучасна медицина, як лікує весь світ... Але якщо у нас є хоч один шанс рятувати наших громадян… я буду це робити, ми будемо лікувати тими засобами, які дають результати в різних країнах», — додав міністр.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 5 квітня у світі зафіксували 1 202 609 випадків інфікування коронавірусом. З них 246 640 пацієнтів одужали, а 64 732 випадки стали летальними.

В Україні станом на 22:00 5 квітня зафіксували 1308 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: