Політичні партії «Голос» і «Європейська Солідарність» можуть точково допомагати одна одній на місцевих виборах, але «Голос» йтиме самостійно.

Про це голова партії Кіра Рудик сказала в інтерв’ю «Укрінформу».

«Я не виключаю певну точкову допомогу одне одному, якщо буде в цьому необхідність, але ми будемо йти самостійно, звичайно», — сказала Рудик, відповідаючи на запитання, чи планує «Голос» іти на місцеві вибори спільно з «Європейською Солідарністю».

Вона також зауважила, що партія розглядає ті пропозиції партії Петра Порошенка, які відповідають їхнім «основним засадам».

Водночас Рудик зауважила, що «Голос» веде переговори з ліберально-демократичними партіями щодо створення точкових коаліцій на місцевих виборах.

«Там є представники інших демократичних сил, які прагнуть певного об'єднання на місцях для того, щоб разом протистояти проросійським силам. І ми раді, що будемо такою платформою для об’єднання. Це стосується, в основному, східних і південних регіонів нашої країни. Там такі перемовини йдуть», — сказала голова партії «Голос».

Нагадаємо, Центральна рада партії «Європейська Солідарність» 5 червня оприлюднила звернення із закликом до створення коаліції проукраїнських політичних сил і до глибокої координації зусиль на місцевих виборах.

Зокрема, політсила пропонує підтримати узгоджених кандидатів на посади міських голів і голів ОТГ, а також мінімізувати результат «проросійських сил» при формуванні більшостей у місцевих радах.

Згідно з чинним законодавством, місцеві вибори мають відбутись в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень, тобто 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни — виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Поділитись: