Війна / Крим

Голова Укртрансбезпеки показав карту з «російським» Кримом: проведуть службове розслідування

Прес-секретарка міністра Омеляна
Війна/Крим/Голова Укртрансбезпеки показав карту з «російським» Кримом: проведуть службове розслідування
Зберегти
Вигляд
Голова Укратрансбезпеки Михайло Ноняк під час зустрічі з членами Європейської бізнес асоціації використав карту з «російським» Кримом. Через це міністр інфраструктури Володимир Омелян доручив провести службове розслідування.

На зустрічі були присутні, зокрема, представники Мінінфраструктури, Міністерства закордонних справ та прикордонної служби. Ноняк показав презентацію з доповіддю, на одному зі слайдів якої анексований Крим був позначений територією Росії.

Сам Ноняк заявив, що презентацію готував не сам, а службовці Укртрансбезпеки, і під час виступу бачив її вперше.

Також Ноняк звернувся до СБУ з проханням розслідувати цей інцидент.

«Сталося неприпустиме! В презентації було використано карту Європи, на якій Крим був позначений як російський! Хочу вибачитися перед всіма українцями! Допускаю ймовірність умисної провокації проти органу чи проти мене особисто», — заявив голова Укртрансбезпеки.

У квітні 2018 року міністр інфраструктури Володимир Омелян вніс до уряду подання про звільнення голови Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка. Тоді Омелян заявив, що має достатньо фактів про зловживання Ноняком на його посаді. 11 квітня уряд відсторонив Ноняка від обов'язків. Тимчасовим керівником Укртрансбезпеки став заступник Ноняка В'ячеслав Дідковський.

Однак у вересні 2018 року адміністративна перевірка щодо Ноняка завершилася і його відновили на посаді.

Пов`язані новини