Технології

Google створив новий дудл до Дня Незалежності України

24 серпня, 2017 12:04
Технології/Google створив новий дудл до Дня Незалежності України
Зберегти
Вигляд
lead
Пошукова система Google присвятила дудл до Дня Незалежності України. У логотипі використані відтінки синього і жовтого кольорів прапора України.

Пошукова система Google присвятила дудл до Дня Незалежності України. У логотипі використані відтінки синього і жовтого кольорів прапора України.

Якщо навести курсор на логотип, то можна прочитати напис: «З днем незалежності України».

Автором нового дудла до Дня Незалежності став український художник Сергій Майдуков, зазначає прес-служба Google.  

«Для мене Україна — це люди. Дуже різні скрізь, дуже різні на заході і на сході. І це не повинно бути причиною протиставлення. Навпаки, це привід пишатися, знайомитися, пізнавати один одного, співати, сміятися і поважати різноманіття в Україні. Вдягати східні тополі в самчиківський розпис, вдягати вівчарів у хіпстерські кепки, а столичних хіпстерів — у гуцульські сорочки, вдягати українську мову в різні діалекти, вдягатися самому святково та дивно. Бо ж ми всі яскраві та неповторні, дружні, з прагненням свободи і поваги один до одного», — зазначив він.

Сергій Майдуков, один із знаних закордоном українських художників-ілюстраторів. Він малює для Esquire Ukraine та співпрацює низкою закордонних видань (The Boston Globe, The Architectural Review, Datum, Royal Dance Academy). Про індивідуальний стиль Сергія, друзів волонтерів, переїзд із Донецька до Києва, його власних «героїв» та людей з «нульовим модулем» та інше — дивіться у сюжеті Hromadske Art.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Google
Пов`язані новини