Технології

Google тестує режим доповненої реальності для Google Maps

WSJ
Технології/ Google тестує режим доповненої реальності для Google Maps
Зберегти
Вигляд
Компанія Google почала тестувати режим доповненої реальності (AR) для картографічного сервісу Google Maps. Наразі функція доступна лише частині користувачів.

Зокрема, нові можливості вже випробував журналіст The Wall Street Journal. Він скористався функцією, гуляючи по Сан-Франциско зі смартфоном, та зняв, на відео, як виглядає доповнена реальність в картах Google. 

Спершу додаток визначає місцеперебування користувача за GPS, потім використовує дані Street View для уточнення координат. Після цього додаток великими стрілками вказує напрямки по вулиці, де перебуває людина. Це трохи нагадує можливості в Google Glass.

«Наче карта намалювала мені підказки в реальному світі, хоча їх нікому більше не видно», — додав журналіст The Wall Street Journal

У компанії наголосили, що це експериментальний варіант інтерфейсу і він може змінюватися. Наразі невідомо, коли ця функція буде доступною для всіх користувачів.

Раніше повідомлялося, що Google Maps при поширенні геолокації надсилатиме і дані про заряд батареї.

Нагадаємо, з березня 2018 року сервіс Google Maps повноцінно підтримує 39 нових мов, якими користуються 1,25 мільярда людей у всьому світі. Йдеться, зокрема, про українську.

Також карти Google запустили нову функцію, щоб допомогти людям на візках планувати маршрути.

Більше про:
# Google Maps
# Google
Пов`язані новини