Google оголосила про виділення проекту по розробці самоврядних автомобілів, що стартував шість років тому, в окрему компанію під назвою Waymo. Нова компанія буде орієнтована на технології

Google оголосила про виділення проекту по розробці самоврядних автомобілів, що стартував шість років тому, в окрему компанію під назвою Waymo. Нова компанія буде орієнтована на технології.

Про це повідомляє 3dnews.

Як зазначається, нова компанія зосередиться на розробці технологій безпілотного водіння, які можна буде використовувати в транспортних засобах сторонніх виробників.

У той же час Google відмовиться від планів створити свій власний автомобіль без керма і педалей.

«Ми є компанією з розробки технологій самоврядного водіння. Повинно бути ясно, що ми не автовиробник, хоча і виникає іноді деяка плутанина з цього питання. У нас немає завдання зробити краще автомобіль. Ми хочемо зробити краще водіїв», — сказав генеральний директор Waymo Джон Крафчик.

Технологію, як припускають в компанії, можна буде використовувати в райдшерінгу, транспортуванні, вантажоперевезеннях, логістиці, персональному використанні транспортних засобів і громадському транспорті.

В даний час Waymo займається оснащенням сенсорами наступного покоління автомобілів Chrysler Pacifica.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile