Корпорація Google випустила мобільний додаток «фотосканер», за допомогою якого можна якісно оцифровувати фотографії, надруковані на папері

Корпорація Google випустила мобільний додаток «фотосканер», за допомогою якого можна якісно оцифровувати фотографії, надруковані на папері.

Про це повідомляється у блозі компанії.

«Додаток дозволяє оцифрувати практично будь-яку фотографію безкоштовно, в будь-який час і в будь-якому місці. Уже сьогодні додаток доступний на Android і iOS», — йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначає Google, додаток правильно визначає межі фотографії, вирівнює зображення, змінює його орієнтацію, прибирає непотрібні відблиски.

Відскановані знімки можна легко зберігати в Google Фото у високій якості, групувати їх, знаходити потрібні кадри і ділитися ними з друзями.

«Варто зазначити, що процес «сканування» відрізняється від простого фотографування старих знімків. Для отримання зображення користувачеві необхідно послідовно навести камеру телефону на кути зображення. В результаті цього він отримає цифрову версію знімка у високій якості», — додали у компанії.

Нагадаємо, Google офіційно запустила AR-технологію будування тривимірної карти світу

Поділитись: