Технології

Google заявив про успішне випробування системи регулювання руху дронів

11 червня, 2017 13:31
Технології/Google заявив про успішне випробування системи регулювання руху дронів
Зберегти
Вигляд
Керівники проекту Google з назвою Project Wing, присвяченого розробці технологій для комерційних безпілотників, оголосили про проведення успішних випробувань системи стеження за повітряним трафіком дронів.

Керівники проекту Google з назвою Project Wing, присвяченого розробці технологій для комерційних безпілотників, оголосили про проведення успішних випробувань системи стеження за повітряним трафіком дронів.

Про це повідомив один з керівників Project Wing Джеймс Берджесс у блозі.

Зазначається, що проект взяв участь у кількох національних випробування, організованих NASA і Федеральним управлінням цивільної авіації США.

Метою цих випробувань було дослідження того, як управляти великою кількістю безпілотних авіаційних систем в повітряному просторі. Project Wing продемонстрував на них свою систему управління повітряним трафіком.

Виклик для системи полягав у тому, що три безпілотники Project Wing, керовані лише одним оператором, виконували завдання одночасно і на тій же території, що і два дрони компанії Intel і дрон Virginia Tech Mid-Atlantic Aviation Partnership.

Система показала, що може успішно бути «диспетчером» для декількох безпілотників різного виду і підбирати для них безпечні маршрути у повітряному просторі, уникаючи зіткнення, чого раніше вдавалося досягти лише вручну керуючи кожним дроном.

Берджесс виділив три головні складові системи регулювання повітряного трафіку від Project Wing: планування маршрутів для дронів в режимі реального часу; сповіщення операторів про все непередбачене, що відбувається з дроном, а також врахування закритих і позначених як небезпечні Федеральним управлінням цивільної авіації США територій.

«Швидше за все, через кілька років Wing і інші компанії будуть мати цілі повітряні флоти, що складаються з тисяч безпілотних систем, що здійснюють польоти в будь-який час доби», — вважає Берджесс.
Він зазначив, системи знадобляться для того, що уникати зіткнень не тільки з іншими дронами, а уникати пасажирських суден, будівель, деталей рельєфу, погодних явищ і особливих заходів.

Google X, підрозділ Alphabet, що відповідає за Project Wings, запустила проект ще в 2012 році, але до 2014 року тримала його в секреті. У серпні 2016 року Білий дім оголосив про те, що Project Wings отримав дозвіл на проведення перших випробувань своїх дронів.

Раніше повідомлялось, що у США розпочали випробування безпілотної вантажівки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# дрон
# Google
Пов`язані новини