Компанія Google звернулася із проханням до своїх співробітників, які знаходяться за межами США, повернутися до країни через новий закон Трампа про імміграцію

Компанія Google звернулася із проханням до своїх співробітників, які знаходяться за межами США, повернутися до країни через новий закон Трампа про імміграцію.

Про це повідомляє Bloomberg.

За словами головного виконавчого директора компанії Сундара Пічаї, від нового закону Трампа можуть постраждати більше 100 співробітників Google.

«Боляче дивитися, як через цей указ президента наші колеги несуть особисті втрати. Ми завжди показували публічно наш погляд на імміграційні питання та будемо продовжувати це робити», — сказав він.

Виконавчий директор також зазначив, що в Google стурбовані впливом указу про імміграцію та будь-яких інших пропозицій, які можуть накладати обмеження на співробітників компанії та членів їхніх родин, які можуть створювати бар’єри для залучення талановитих фахівців з інших країн до США.

Крім того в Google підкреслили «зростаючу прірву» між адміністрацією Трампа та декількома великими технологічними компаніями США, які мають велику кількість іммігрантів.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп підписав два укази про охорону державного кордону та імміграції.

Поділитись: