Технології

Google закриє проект доповненої реальності Tango в березні 2018 року

16 грудня, 2017 14:57
Технології/Google закриє проект доповненої реальності Tango в березні 2018 року
Зберегти
Вигляд
Корпорація Google припинить з 1 березня 2018 року підтримку AR (augmented reality)-проекту Tango, який дозволяє запускати додатки з елементами доповненої реальності на Android-пристроях.

Корпорація Google припинить з 1 березня 2018 року підтримку AR (augmented reality)-проекту Tango, який дозволяє запускати додатки з елементами доповненої реальності на Android-пристроях.

Про це повідомляє прес-служба проекту в Twitter.

«Спасибі нашій неймовірній спільноті розробників, які досягли прогресу в Tango за останні три роки. Ми з нетерпінням чекаємо продовження нашого шляху в ARCore», — уточнюється в повідомленні.

Приклади використання доповненої реальність представлені в блозі Google.

Tango і ARCore — платформи для створення додатків доповненої реальності. Google представила Tango ще в 2014 році, але поширення він отримав у 2016-му. Додатку була потрібна камера на смартфоні з додатковими сенсорами, щоб давати більш точну інформацію про стан та рух пристрою. Це заважало більш масштабному впровадженню Tango, зазначає Business Insider.

У серпні 2017 року Google представила платформу ARCore, засновану на технологіях Tango, в основу якої увійшли технології Tango, але додаткові сенсори були не потрібні, пише The Verge.

Наразі додатки на базі ARCore доступні власникам Google Pixel 2 і Samsung Galaxy S8. З підтримкою технології Tango раніше вийшли смартфон Lenovo Phab2 Pro (2016 рік) і Asus ZenFone AR (2017 рік).

Базова версія Tango дозволяє за допомогою смартфона точно вимірювати відстань перед людиною, яка тримає пристрій. Більш просунуті версії цього додатка малюють лінію в проході магазину перед людиною, щоб доставити її прямо до предмету, який йому потрібен. Також додаток може перетворити ваше реальний рух у рух у відеогрі.

Нагадаємо, стартап Amber Garage представив картонний аналог окулярів змішаної реальності HoloKit.

Більше про:
# Google
Пов`язані новини