Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти двох бенефіціарних власників телеканалу NewsOne через можливе фінансування тероризму.

Про це під час брифінгу заявив генпрокурор Юрій Луценко, передає «Інтерфакс-Україна».

Йдеться про двох директорів офшорних компаній, які є власниками NewsOne і пов’язані з російським «Промсвязьбанком».

«Двоє людей одночасно є директорами офшорів українського телеканалу і офшорів, на яких числиться російський банк, який має статус уповноваженого на фінансування держоборонзамовлення РФ, таким чином є причетним до ведення агресивної війни проти України», — сказав Луценко.

Генпрокурор також наголосив, що він бачить усі умови для того, аби позбавити NewsOne ліцензії.

Раніше власник телеканалу NewsOne, депутат і соратник Медведчука Тарас Козак назвав брехнею інформацію Луценка про офшорних власників каналу. Він запевнив, що володіє 100% прав на NewsOne.

Нагадаємо, телеканал бізнес-партнера Віктора Медведчука NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» планували провести телеміст під назвою «Треба поговорити».

У зв'язку з цим СБУ ініціювала засідання РНБО та запропонувала запровадити санкції проти телеканалів NewsOne та «112 Україна».

Після цього NewsOne заявив про скасування телемосту з Росією через погрози. Також на каналі пояснили, що хотіли телеміст з українцями в Росії та без політиків і пропагандистів.

Президент України Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст дешевим піарходом, який має на меті розділити українців на два табори. Також він звернувся до президента РФ Володимира Путіна із пропозицією провести переговори в Мінську.

А ГПУ відкрила провадження про замах на держзраду через телеміст NewsOne з РФ, причетних викликали на допит. Генпрокурор Юрій Луценко також заявив, що кінцеві власники NewsOne можуть бути пов’язані з російським «Промсвязьбанком».

Поділитись: