Кандидат у президенти від «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко скасував свою зустріч з виборцями в Маріуполі 13 березня через превентивні заходи з протидії терористичним та диверсійним загрозам, які проводитиме Служба безпеки України. Гриценко заявив, що СБУ ввела обмеження саме в день його приїзду й вимагає відставки голови служби.

«СБУ оголосила саме на день мого приїзду і на наступний за ним День добровольця (увага!) найвищий «червоний» рівень терористичної загрози. І ввела в дію відповідні обмеження. Чому я їм не вірю? Тому що Закон, на який СБУ посилається у своєму повідомленні, дає абсолютно чітке визначення: «червоний», найвищий, реальний, рівень терористичної загрози вводиться (увага!) — «у разі вчинення терористичного акту». Не в очікуванні — у разі вчинення, так і тільки так вимагає Закон!», — написав Гриценко у блозі для видання «Українська правда».

Він додав, що вимагає відставки голови служби.

Прес-секретарка СБУ Донецької області Галина Прищепа у коментарі Громадському зазначила, що «червоний рівень» терористичної загрози оголошують щоразу на момент проведення навчань СБУ.

Вона відкинула будь-які звинувачення Гриценка щодо перешкоджання його діяльності як кандидата в президенти з боку служби, зазначивши, що це «абсолютно» не пов'язано.

«Ми поза політикою», — зазначила Прищепа.

Згідно з даними опитування Соціологічної групи «Рейтинг», кандидат у президенти Анатолій Гриценко опинився на четвертій позиції у передвиборчій гонці.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: