Політика

Гриценко вибачився перед сином Луценка, але перед генпрокуром не збирається — «Нема за що і не буду»

Анатолій Гриценко
Політика/Гриценко вибачився перед сином Луценка, але перед генпрокуром не збирається — «Нема за що і не буду»
Зберегти
Вигляд
Кандидат у президенти Анатолій Гриценко вибачився перед сином генерального прокурора Юрія Луценка, Олександром, за слова щодо переховування його батьком від служби в АТО. Утім перед самим Луценком вибачатися не збирається.

Він додав, що син генпрокурора Олександр Луценко справді був добровольцем і був в зоні Антитерористичної операції, утім «далеко й не рік, як інші».

«Якщо мої слова його якось зачепили, то Луценкові-сину я приношу свої вибачення», — написав Гриценко.

А перед самим генпрокурором, зазначив Гриценко, вибачатися не збирається та звинуватив його у брехні. Кандидат у президенти вказав, що Луценко в ефірах телеканалів розповідає, що президент Петро Порошенко пропонував йому посаду міністра оборони та начальника Генштабу — а він нібито відмовився.

«Не було цього! Я готовий удвох з Порошенком у прямому ефірі пройти тест на поліграф - і вся країна переконається у брехливості генпрокурора», — вказав Гриценко.

Ранше генеральний прокурор України Юрій Луценко зажадав вибачень від кандидата в президенти Анатолія Гриценка за слова про переховування Луценком свого сина від служби в зоні Антитерористичної операції на сході України. Приводом до такої вимоги стала заява Гриценка, у якій він повідомив, що «не ховав свого сина, так як це зробив Порошенко чи там Луценко, чи Пашинський чи Турчинов».

Пов`язані новини