Віце-президент та член Виконкому УЄФА Григорій Суркіс більше не братиме участь у виборах цієї організації, що пройдуть у лютому 2019 року. У п`ятницю, 7 грудня, закінчився термін подачі заявок на виборах у Виконком УЄФА, але Суркіса так і не було серед кандидатів, повідомив спортивний журналіст Ігор Бурбас.

«Вночі завершився термін висування кандидатів до Виконкому УЄФА. Вперше за 14 років у списку немає Григорія Суркіса. Такий він, кінець кар’єри футбольного функціонера», — повідомив журналіст.

Як повідомляє «Українська правда», Суркіс не зумів подати заявку від Федерації футболу України на участь у виборах у Виконком УЄФА, оскільки не має діючої посади у ФФУ.

Після обрання Александра Чеферіна президентом УЄФА були ухвалені зміни щодо виборів у цій організації. Згідно нових правил, у Виконком УЄФА можуть балотуватися лише президент національної футбольної федерації, віце-президенти чи генеральний секретар цієї організації. Останні 6 років Григорій Суркіс не займав жодної чинної посади у ФФУ.

Суркіс займав посаду віце-президента УЄФА з 2013-го року. У 2017 році Суркіс був переобраний на посаду віце-президента організації.

Поділитись: