В Україні запустили онлайн-курс «Побутові відходи – дій зараз!», який розповідатиме про побутові та законодавчі особливості сортування відходів в України.

Відповідний курс запустився на освітній онлайн-платформі Prometheus.

Зокрема, серед лекторів — представниця фахової групи Асоціації твердих відходів, засновниця проекту «Україна без сміття», екоактивістка, співзасновниця Zero Waste Lviv, засновник школи ОСББ та керівник Асоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами.

Так, курс містить 10 лекцій, зокрема про практичне сортування для ОСББ, компостування вдома і відповідальність виробника за переробку. Крім того, під час курсу можна дізнатись про можливості заробітку на сортуванні відходів.

Водночас зазначається, що курс узгоджено з українським законодавством та прояснює стратегічну політику держави у поводженні з побутовими відходами у найближчі роки.

Нагадаємо, у січні у Тернополі мешканців багатоквартирних будинків та утримувачів нежитлових приміщень зобов’язали сортувати сміття. Для цього ОСББ та компанії-обслуговувачі будинків мають переобладнати сміттєпроводи для роздільного сортування відходів.

Поділитись: