Війна

Громадське спільно з Балканським центром журналістики розслідувань оголошує конкурс

BIRN
Війна/Громадське спільно з Балканським центром журналістики розслідувань оголошує конкурс
Зберегти
Вигляд

Громадське спільно з Балканським центром журналістики розслідувань пропонує гранти шести журналістам для висвітлення конфлікту, а саме правди, справедливості, відповідальності, пам’яті, інституційної реформи та інших питань, пов’язаних з правосуддям перехідного періоду. Переможці отримають менторську підтримку від досвідчених редакторів для свого проекту. Ми раді прийняти пропозиції, які висвітлюють наступні теми:

● Зниклі безвісти

● Масові поховання та право на істину

● Конфліктні точки зору та ревізіонізм

● Права жертв

● Заходи кримінальної юстиції

● Заходи міжнародної юстиції

● Репарації

● Біженці, ВПО та право на повернення

● Життя у розділених громадах

Цей конкурс є частиною ініціативи BIRN «Справедливість у перехідний період». Метою проекту є посилення поглибленого висвітлення щодо правосуддя перехідного періоду, з метою с інформуванню громадян, які беруть участь у демократичному процесі. 6 журналістів отримають грант у розмірі 1000 євро для покриття витрат під час проведення розслідувань та написання своїх історій з питань правосуддя з перехідного періоду.

Журналісти матимуть близько трьох місяців, щоб заглибитися і висвітлити свої теми. Вони також матимуть можливість працювати з досвідченими редакторами як наставниками, для написання статей відповідно до стандартів BIRN. Після відбору шести одержувачів гранти, BIRN та Hromadske організують триденний тренінг для них у Києві на початку березня 2019 року. Додатково п’ять журналістів з Громадського отримають підтримку для створення тематичних історій. Конкурс поширюється на журналістів з України. Всі додаткові дані щодо процесу подачі заявки можна знайти в інструкції. Щоб подати заявку, надсилайте наступні документи на адресу [email protected] з темою «Заявка на отримання гранту від ініціативи правосуддя у перехідний період BIRN» до 15 лютого: Резюме (CV), мотиваційний лист, заповнена аплікаційна форма, посилання або копія прикладу опублікованої роботи, будь-які інші відповідні документи. Заявки, отримані після 15 лютого не розглядаються.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини