Життя

Громадське спільно з п'ятьма медіа візьме участь у проекті Docudays UA

Громадське
Життя/Громадське спільно з п'ятьма медіа візьме участь у проекті Docudays UA
Зберегти
Вигляд
Громадське телебачення разом з п'ятьма іншими медіа візьме участь у форумі Global Short Docs Forum, який відбудеться у березні в рамках проекту фестивалю документального кіно Docudays UA — DOCU/PRO.

Окрім Громадського, у форумі візьме участь ще одне українське медіа — Zaborona, а також зарубіжні Vice, The Guardian, AJ+ та Current Time.

Під час Global Short Docs Forum режисери короткометражних фільмів, які стали фіналістами конкурсу, познайомляться з представниками платформ та спробують працювати разом. Участь у форумі братимуть 16 відібраних учасників та учасниць.

«Те, як ми споживаємо медіа, кардинально змінилося протягом останніх 10 років. Домінування повнометражних фільмів і телебачення з його строгими форматами нині відходить на задній план, і його замінює потік цифрових медіа-платформ. Короткометражні відео нині панують у наших новинних стрічках, досягаючи аудиторії по всьому світу всього за один клік — і це так само стосується світу документалістики», — вважає директорка проекту Флора Ґреґорі. 

Цьогоріч форум відбудеться з 26-го по 29-те березня у Києві під час Docudays UA. 

Global Short Docs Forum організовано One World Media. Спонсором форуму у 2019-му році є Facebook Journalism Project. Форум відбуватиметься за підтримки Британської Ради в Україні та Європейського банку реконструкції та розвитку в межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Пов`язані новини