Життя

Громадське запускає новий цикл телевізійних інтерв’ю «Україна розумна»

Життя/Громадське запускає новий цикл телевізійних інтерв’ю «Україна розумна»
Зберегти
Вигляд
В ефірі Громадського 6 лютого, о 21:15 прем’єра нової програми телеінтерв’ю «Україна розумна». Це серія авторських інтерв'ю ведучого, філософа та письменника Володимира Єрмоленка про пошуки української ідентичності.

Це розмови із письменниками, соціологами, теологами, істориками та науковцями, інтегрованими в світовий контекст, про сучасність України та шляхи, якими вона рухається у різних галузях.

«Оскільки я не тільки журналіст, а ще й філософ, у мене з’явилося відчуття, що сучасний інформаційний простір переповнений потоками інформації, йому бракує сенсів, глибокого розуміння речей, — пояснює Володимир. — Тож я вирішив створити цикл розмов з людьми з різних дисциплін, щоб показати інтелектуальний потенціал України і дати можливість українцям дізнатися себе самих і світ, в якому вони живуть».

«Формат цього проекту дає змогу уповільнитися в потоці новин, подій, виборів, арештів і судів та подумати над речами, які будуть мати значення ще багато років, — зазначила головна редакторка Громадського Ангеліна Карякіна. — Дискусія про шлях, яким має йти Україна, особливо гостро стоїть зараз, перед виборами. Мені здається, «Україна розумна» — це якраз той простір, де можна буде шукати відповіді на важливі для українців питання».

Першим співрозмовником Володимира став архімандрит Кирило Говорун — одним із найвідоміших українських богословів на Заході. Головною темою інтерв’ю стало отримання українською церквою автокефалії. Учасники бесіди намагалися не лише проаналізувати значення цієї події, а й подивитися на надання автокефалії в контексті історії християнської церкви.

Дивіться прем’єру проекту «Україна розумна» сьогодні, о 21:15, в ефірі Громадського телебачення.

Пов`язані новини