В окупованому Криму нелегітимний муфтіят скликав нелегітимну «сесію Курултаю» — вищий представницький орган кримських татар, який виконує функції національного парламенту.

Водночас діяльність Меджлісу кримських татар, який обирається делегатами Курултаю, на окупованому півострові все ще під забороною, попри рішення Міжнародного суду ООН, яке зобов'язує Росію цю діяльність відновити. Тож, для чого окупанти скликали сесію та до чого це може призвести? Чи збираються в Криму створити кишеньковий провладний орган, подібний до Меджлісу, аби продемонструвати прихильність кримських татар до нової «влади»? Що буде з захопленим в результаті окупації майном Меджлісу в Криму?

Про це у програмі «Громадське.Крим» о 21:10 говоримо із членом Меджлісу, головою Кримськотатарського ресурсного центру Ескендером Барієвим, заступником голови Меджлісу Ахтемом Чийгозом та громадським активістом з Криму Наріманом Джелялом.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Крим»: Що відомо за тиждень після вбивства в Керчі та як розслідує справу прокуратура

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Дивіться також  «Громадське.Схід»,  «Реформа»,  «Громадське.Світ»,  

«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: