У 2018 світ переживав чимало викликів — від продовження політики Дональда Трампа у США до посилення правих рухів та зміцнення антимігрантських настроїв у Європі. У першому в 2019 році випуску програми «Громадське.Світ» ведуча Наталя Гуменюк поспілкується з журналістами із США, Польщі і Німеччини про те, чи справді ліберальні цінності в Європі під загрозою і що це означає?

Як зростання популярності правих та популістських партій у країнах, важливих для України партнерах, обрамлюють майбутнє? Та де шукати причини того, що у державах з різним рівнем розвитку та достатку існують схожі виклики?

Учасники розмови — відомі європейські журналісти — Міхал Карновскі з тижневика «W Sieci» та Агнєшка Ліхнєровіч з радіо «Tok FM» з Польщі, німецька журналістка Наташа Фрюндель та американський фрілансер і письменник Пол Хокінос.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Яким був світ у 2018 очима Громадського

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: