Чи тиснув президент США на президента України і чи загрожує Дональду Трампу через це імпічмент? Чим ризикує в цій ситуації Україна і чого чекати від зустрічі Зеленського і Трампа у Нью-Йорку? Про це сьогодні в ефірі програми «Громадське.Світ» о 20:10 ведуча Ольга Токарюк спілкуватиметься з ексміністром закордонних справ України Павлом Клімкіним та експертом «Атлантичної Ради» Адріаном Каратницьким

Також у програмі:

  • Підлітки проти змін клімату. Як шведська активістка Грета Тунберг атакувала світових лідерів
  • Незаконна пророгація. Коли запрацює парламент Британії після рішення суду щодо нелегітимності призупинення його роботи?
  • Нова революція? Чому Єгипет знову протестує та як це пов'язано з Арабською весною?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми hromadske.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: