Хто в новому Європарламенті буде ворогом, а хто другом України? Кого призначать на головні посади в ЄС ― очільником Єврокомісії та Верховним представником із зовнішньої політики та безпеки? Говоримо про це у програмі «Громадське.Світ» о 20:15.

Ведучий Володимир Єрмоленко спілкуватиметься про це з Андреасом Умландом, старшим науковим співробітником Інституту євроатлантичного співробітництва.

Також у програмі:

  • Литва йде далі без Далі. Хто замінить Грибаускайте на посаді президента?
  • Відставка зі сльозами на очах. Як новий прем’єр Британії вплине на Брекзит? Розмова з директоркою Українського інституту в Лондоні Мариною Пезенті
  • Рік після революції. Чи відчули вірмени вітер змін? Спецрепортаж Громадського з Єревана.
  • Війна зі смартфонами. Як скандал із Huawei у США позначиться на користувачах?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: