Час «ікс» для Brexit. Кабінет міністрів Британії підготував проект договору про вихід з ЄС, однак ним задоволені далеко не всі. Після цього з уряду країни пішли декілька міністрів. Чи зможе Британія покинути Євросоюз безболісно і що це може означати для України? Говоримо із гостем студії — Миколою Капітоненком, редактором журналу UA: Ukraine Analytica.

Також у програмі:

  • Конфлікт поколінь у Чехії: наскільки серйозними є демонстрації проти прем’єра країни Андрея Бабіша?
  • Паливні протести у Франції: сотні тисяч демонстрантів, більше чотирьохсот постраждалих. Чим незадоволені люди та чого вони вимагають?
  • Культура за ґратами: через що в Туреччині ув’язнили 13тьох відомих учених, громадських і культурних діячів.
  • Новий очільник Інтерполу: чи стане ним російський генерал і чим таке призначення може загрожувати Україні й не тільки.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: Наслідки виборів у США, пожежі в Каліфорнії та імідж України в світі

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, Простономіка, Нині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: