«Жовті жилети» у Франції не йдуть з вулиць навіть після поступок президента Еммануеля Макрона. Що так обурює французьких протестувальників? І наскільки велике значення у протестах має «рука Кремля»?

Про це — сьогодні в ефірі програми «Громадське.Світ» о 21:10 ведучий Володимир Єрмоленко запитає Віолету Москалу, викладачку Лотаринзького університету (Франція).

Також у програмі:

  • Чи працюють санкції Євросоюзу проти Росії? Розмова з авторкою дослідження на цю тему, заступницею голови центру «Нова Європа» Катериною Зарембо
  • Брекзит, дочасні вибори чи новий референдум? Сценарії після провалу угоди Терези Мей із ЄС
  • Наступниця канцлерки. Чи стане нова лідерка партії Меркель очільницею Німеччини?
  • 70 відсотків виборців — за Пашиняна. Як лідер Вірменії використає кредит довіри населення?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Світ»: Як Захід підтримає Україну після агресії на Азові?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  Громадське.СхідГромадське.КримРеформа, ПростономікаНині вже.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: