НАТО відзначає 70-річний ювілей, але святкування цьогоріч невеселі. Кілька тижнів тому президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Альянс переживає «смерть мозку». Цю заяву розкритикували очільники інших країн, зокрема, Німеччини та США. Дональд Трамп закидає європейським союзникам недостатнє фінансування НАТО. Підриває Альянс ізсередини й Туреччина, яка погрожує заблокувати плани щодо захисту Польщі та країн Балтії. Яке майбутнє НАТО та як його криза може вплинути на Україну? Про це сьогодні ведуча Ольга Токарюк говоритиме з гостем Сергієм Корсунським, директором Дипломатичної академії при МЗС України у програмі «Громадське.Світ» о 20:15.

Також в ефірі:

  • Довгоочікувана зустріч. Які ризики та надії несуть переговори у «нормандському форматі» в Парижі? 
  • Нове керівництво ЄС. Куди поведе Єврокомісію нова очільниця Урсула фон дер Ляєн? 
  • Два роки після вбивства журналістки на Мальті. Чи причетне до нього оточення прем’єр-міністра? 
  • Землетрус в Албанії. Як країна пережила підземні поштовхи, що забрали життя десятків людей? 
  • Кліматичний саміт в Мадриді. Чи можливо зупинити зміни, які загрожують знищити цілі країни? 

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте незалежну журналістику – фондуйте нам на Спільнокошті та долучайтеся до спільноти Друзів hromadske.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile