Російська делегація повертається в ПАРЄ. Україна на знак протесту відкликає посла в Раді Європи та оголосила про тимчасовий вихід своєї делегації з ПАРЄ. Чому союзники Києва у Парижі та Берліні підтримали повернення Москви? І чи стане рішення ПАРЄ початком кінця західних санкцій проти Росії? Це – топ-тема програми «Громадське.Світ» сьогодні о 20:15.

Ведуча Ольга Токарюк спілкуватиметься з Олександрою Романцовою, виконавчою директоркою Центру громадянських свобод, який провадив активну кампанію проти повернення Росії в ПАРЄ. Також у програмі:

  • Злочин без кари. Хто винен у катастрофі рейсу МН17 та чи будуть вони покарані?
  • Грузини на вулицях уже тиждень. Що спровокувало протести та чим вони закінчаться?
  • Нова лідерка Молдови. Які цілі Маї Санду на посаді прем’єрки: ексклюзивний коментар для Громадського
  • Втрачений Стамбул. Чому правляча партія Ердогана програла вибори мера головного міста Туреччини

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку

Поділитись: