Минулими вихідними відбулися вибори президентів України та Словаччини, а також місцеві вибори у Туреччині. Про них говоримо сьогодні о 20:15 в ефірі програми «Громадське.Світ» з Ольгою Токарюк.

Як обирали президента українці за кордоном та як реагує світ на результати голосування? Що означає перемога Зузани Чапутової у Словаччині для всієї Європи? І чи слабне влада Ердогана після поразки у кількох великих містах Туреччини?

Крім того, у програмі: яка роль Росії у проведенні світового конгресу сімей у Вероні та хто в Італії підтримує так звані «традиційні цінності»?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: