Світ / США

Губернаторами штатів Колорадо та Іллінойс стали нащадки українських мігрантів

«Голос Америки»
Світ/США/Губернаторами штатів Колорадо та Іллінойс стали нащадки українських мігрантів
Зберегти
Вигляд
У двох американських штатах — Колорадо та Іллінойсі — губернаторами обрали Джереда Поліса та Джея Роберта Пріцкера відповідно, які є нащадками мігрантів із України.

Джеред Поліс — 43-річний член Демократичної партії, який є третім поколінням мігрантів, що прибули до США з України та Польщі на початку 20-го століття. Він є відкритим геєм і разом з партнером виховує двох дітей. Поліс представляє Колорадо у Конгресі США, ставши першим батьком — представником ЛГБТ у Конгресі.

Джеред Поліс (праворуч)

«Будучи настільки близьким до іммігрантського досвіду, я рішуче стаю на захист прав іммігрантів та біженців, звичайно з огляду на досвід євреїв до Другої світової війни, бо не так багато країн хотіли приймати єврейських біженців», — заявив Поліс.

Джей Роберт Пріцкер також представляє Демократичну партію. Він є одним з 11 мільярдерів сім'ї Пріцкер, яка входить до 15 найбагатших сімей у світі із загальними статками у 33,5 мільярдів доларів.

«Я походжу з українських євреїв і гордий працювати з місцевою спільнотою тих, хто пережив Голокост», — зазначив новий губернатор Іллінойсу.

Нагадаємо, за результатами проміжних виборів у США кандидати від Демократичної партії отримають більшість у Палаті представників Конгресу

Більше про:
# США
Пов`язані новини