Анатолій Матіос очолює військову прокуратуру уже 5 років. За цей час відомство розслідувало чимало гучних кримінальних проваджень. Серед таких і справа так званих «вертолітних податківців».

26 підозрюваних, організоване злочинне угрупування на чолі із головним податківцем Януковичем Олександром Клименком, доставка затриманих військовими вертольотами та в підсумку 300 томів справи і перспективи «вічного» судового засідання. Таке головне досягнення військової прокуратури Матіоса. І найбільш небезпечне — у вересні, коли запрацює антикорупційний суд, це провадження перейде у цю судову інституцію. Що може з самого початку його діяльності заблокувати роботу.

Окрім податківців, Анатолій Матіос веде й інші гучні безрезультатні справи.Тіндер-скандал із погрозами 19-річній студентці київського політеху, вибухи мінометів «Молот» під час навчань і загибель солдатів, розстріл Хмельницького майдану та інші. 

Зі створенням Державного бюро розслідувань, у військової прокуратури зникли повноваження слідства. Залишився лише прокурорський нагляд. І щоб не сумувати Анатолій Матіос днями знайшов чергову зраду — ініціював відкриття провадження про ймовірний напад Румунії на Україну. На основі блогерського відео у Ютубі.

Поділитись: