Прокуратура Харківської області готує клопотання до суду про призначення психіатричної експертизи жінці, яка ймовірно вбила власну 13-річну дочку й ходила по Харкову з її головою.

Про це у коментарі hromadske зазначив прессекретар Харківської прокуратури Дмитро Чубенко.

Так, він зазначив, що жінці повідомили про підозру в умисному вбивстві малолітньої дитини (п.2 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу). Інших підозрюваних у справі наразі немає.

«Під час досудового слідства вивчається причетність інших осіб до справи, але це не є ключовим моментом у слідстві», — сказав Чубенко.

Він додав, що немає інформації про те, що жінку раніше притягували до кримінальної відповідальності

Наразі прокурор готує клопотання до суду, щоб призначити стаціонарну психіатричну експертизу. На питання, чому експертизу ще не призначили, у прокуратурі відповіли, що немає приводу поспішати:

«Підозрювана під вартою, не переховується. Прокурор детально готує клопотання, питання, які потрібно поставити перед лікарем, що дослідити».

Згідно з Кримінальним кодексом, психіатричну експертизу можуть проводити, якщо поведінка людини під час вчинення суспільно небезпечного діяння або після нього була або є неадекватною (затьмарення свідомості, порушення сприйняття, мислення, волі, емоцій, інтелекту чи пам’яті тощо).

Сьогодні, 28 травня, також відбулось засідання Апеляційного суду. За словами речника, прокуратура просила залишити жінку в СІЗО без внесення застави і суд задовольнив клопотання. Як передає «УНІАН», адвокат просив перевести підозрювану під домашній арешт, бо жінка провини не визначає, слідство не надає прямих доказів.

Нагадаємо, 30 квітня поліція затримала у Харкові жінку, яка голою йшла вулицею, а в руці несла ніж та пакет з відрізаною головою своєї 13-річної дочки.

Того ж дня суд у Харкові відправив підозрювану під варту на 60 діб без права внесення застави.

Поділитись: