Технології / Гаджети

Harley-Davidson презентував свій перший електромотоцикл

Harley-Davidson
Технології/Гаджети/Harley-Davidson презентував свій перший електромотоцикл
Зберегти
Вигляд
lead
Американський виробник мотоциклів Harley-Davidson презентував свій перший електромотоцикл — LiveWire на виставці в Мілані.

Електромотоцикл LiveWire має сім різних режимів роботи, та сенсорну інформаційно-розважальну систему, яка дозволяє керувати музикою та GPS за допомогою Bluetooth. Мотоцикл також оснащений бортовим зарядним пристроєм, який дозволяє заряджати LiveWire через більшість стандартних побутових розеток.

Детальніші технічні характеристики та ціну електромотоцикла компанія, наразі, не повідомила.

Натомість, як повідомляв Wire, потужність концепту LiveWire становила 74 кінські сили, а батареї забезпечували дальність ходу в 85 кілометрів, при терміні зарядки в 3,5 години. Прототип також розганявся до швидкості 100 км/год менш ніж за 4 секунди, а максимальна швидкість обмежувалася комп'ютером до 160 км/год.

Продаж LiveWire розпочнеться з 2019 року в Північній Америці та Європі.

Нагадаємо, у червні 2016 року Harley Davidson пообіцяла розробити та поставити перший електромотоцикл замовникові протягом п'яти років.

Згодом керівництво компанії оголосило, що в найближчі десять років Harley Davidson випустить сто електромотоциклів двох класів.

Також у травні 2017 року повідомлялося, що електромотоцикл Harley Davidson отримає звук реактивного двигуна.

Нагадаємо, у вересні 2017 року українські розробники створили гібрид мотоцикла і гірського велосипеда під назвою Delfast Ebike. Його унікальність у тому, що він має найбільший серед електровелосипедів запас ходу у 380 кілометрів.

/Діана Ландсберг

Пов`язані новини