Життя

ГАЗ та Газель - машини для артилеристів від волонтерів

Життя/ГАЗ та Газель - машини для артилеристів від волонтерів
Зберегти
Вигляд

25 грудня волонтери фонду «Сестри перемоги» Катерина Матюха та Віталій Губський передали запорізьким артилеристам з 55-ої бригади два автомобілі.

«ГАЗ-66 - це машина з опалювальним кунгом. Вона була вкрай потрібна хлопцям. Машину, яка була у артилеристів до цього, розбило прямим попаданням під Старобешеве ще в липні. Для чого потрібна ця машина? По-перше, по-друге і по-третє для того, щоб безперебійно працювали військові прилади, які розраховують координати цілей. На жаль, при мінусовій температурі апаратура не працює. Але теплий кунг вирішить цю проблему», – розповідає вона..

ГАЗ 66 волонтери купили у Бердянську. Машина була у гарному стані й на марші їде зі швидкістю 80 км/год. Важливо, що вона повнопривідна, тобто підвищеної прохідності.

Більш того, ГАЗ заїхав у частину не порожній, а завантажений подарунками: 25 грецьких спальників і 12 французьких, які можна використовувати як постові бушлати. Спальники цих моделей спокійно тримають температуру до 20 градусів морозу.

«На сьогодні ми купили 100 спільників. Зібрані кошти на закупівлю такої ж кількості. Але питання у тому, щоб купити саме правильні спальники. З різних країн ми закуповуємо партії по 10-20 спільників. Часто їх передають діаспори», - розповів волонтер Віталій Губський.

Друга передана машина - «Газель». Вона потрібна артилеристам для розвідки. Раніше артилеристи виїжджали на «Камазі», але він занадто помітний для ворога. «Газель» для цих цілей більш придатна.

«У 55-й бригаді служать близько 2000 осіб, з них близько 1000 - у зоні АТО. Ми розуміємо, що не можемо закрити всі потреби, тому ще раз закликаємо всіх долучатися. Якщо не ми, то хто», - додає Матюха.

/ Громадське.Запоріжжя

Пов`язані новини