УКРАЇНА

«Газові війни», жінки в економіці та квітковий бум

9 березня, 2018 16:37
УКРАЇНА/«Газові війни», жінки в економіці та квітковий бум
Зберегти
Вигляд
Чергова «газова війна» між Нафтогазом України та російським Газпромом може призвести до повного розриву відносин Україна-Росія у газовій сфері.

Чергова «газова війна» між Нафтогазом України та російським Газпромом може призвести до повного розриву відносин Україна-Росія у газовій сфері. Ключові моменти та ризики від цього протистояння пояснимо сьогодні в програмі «Простономіка» о 21:00 на Громадському.

Крім того порівняємо роль жінок та чоловіків в українському та світовому бізнесі. Розповімо про місце України у світовому рейтингу гендерної рівності.

Також в ефірі програми про те, як в Україні вирощують троянди та поспілкуємось з продавцями квітів. Вони розкажуть про квіткову моду, свої заробітки 8 березня та план дій на той випадок, якщо свято скасують.

Програма «Простономіка» на Громадському покликана говорити про складні економічні та бізнесові теми у легких та простих для сприйняття форматах. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа»,  «Громадське.Світ».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини