Економіка

«Газпром» підвищить ціни на газ для європейського ринку

Економіка/«Газпром» підвищить ціни на газ для європейського ринку
Зберегти
Вигляд
lead
Ціни на газ для європейського ринку виростуть з 2017 року. Про це заявив голова російської газової монополії «Газпром» Алєксєй Міллєр

Ціни на газ для європейського ринку виростуть з 2017 року. Про це заявив голова російської газової монополії «Газпром» Алєксєй Міллєр, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ті рішення, які останнім часом були прийняті, без сумніву, рішення, які будуть впливати в сторону підвищення цін на вуглеводні», — сказав Міллєр.

За його словами, підвищення цін на вуглеводні позначиться і на цінах на газ.  

«Останнім часом ціни на спотових ринках на газ були вищими, ніж ціни в прив'язці до нафти і нафтопродуктів. І у зв'язку з цим ми в першу чергу говоримо про підвищувальні тенденції по тих контрактах, де ціни в прив'язці до нафти і нафтопродуктів», — сказав голова «Газпрому».

Він також додав, що газ точно подорожчає на європейському ринку.

«Ми вже зараз маємо динаміку четвертого кварталу, я маю на увазі ціни на нафту і нафтопродукти, відповідно їх оцінку на наші газові контракти — і вже зараз абсолютно точно можна сказати, що середня ціна поставок газу на європейський ринок буде в першому кварталі вище, ніж в четвертому», — підкреслив Міллєр.

Пов`язані новини