ENRU

HBO запропонував хакерам $250 тисяч у Bitcoin за викрадені сценарії «Гри престолів» – The Guardian

Американський кабельний телеканал HBO запропонував хакерам, що викрали його дані, серед яких сценарії декількох епізодів серіалу «Гра престолів», виплатити $ 250 тисяч у криптовалюті Bitcoin.

Про це стало відомо зі скріншоту електронного повідомлення, відправленого одним з віце-президентів компанії 27 липня, пише The Guardian.

При цьому зауважується, що у повідомленні не вживається слово «викуп», а йдеться про «винагороду за виявлення слабких місць у мережі HBO».

«Щоб показати чесність наших намірів, ми готові взяти зобов'язання виплатити $250 тисяч в якості премії за виявлені помилки у програмному забезпеченні, допоки ми зможемо створити необхідний аккаунт і придбати Bitcoin», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу, телеканал CNBC з посиланням на джерело, знайоме з ходом розслідування хакерської атаки, повідомляє, що такий електронний лист є «тактичним кроком», оскільки HBO потрібен додатковий час, щоб оцінити масштаб кібератаки.

Раніше повідомлялось, що хакери викрали у HBO 1,5 терабайти даних, в тому числі сценарії декількох епізодів серіалу «Гра престолів», і згодом оприлюднили вимоги до керівництва телеканалу виплатити їм $6 млн у Bitcoin для запобігання поширення вкраденої інформації. Хакери дали HBO три дні на виконання вимог.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram