Політика

Гелетей не виключає використання детектора брехні для люстрації в Міноборони

Політика/Гелетей не виключає використання детектора брехні для люстрації в Міноборони
Зберегти
Вигляд

Міністр оборони України Валерій Гелетей не виключив застосування детектора брехні для перевірки посадовців міністерства. Про це повідомляє УНІАН.

«Я вже розпочав попередні перевірки, аби самому переконатися, наскільки ефективним є використання таких детекторів брехні. Скажу вам відверто, що до тих людей, котрих я попросив (дати свідчення на детекторі брехні), детектор спрацював на 100%», – прокоментував Гелетей ухвалений закон про люстрацію під час офіційного візиту до Варшави.

Треба добре підготуватися, аби ставити правильні питання, пояснив міністр, відзначивши необхідність застосування індивідуального підходу до кожного, кого підозрюють у зловживаннях чи зраді. Закон про люстрацію поки не визначає механізмів його реалізації, додав Гелетей.

16 вересня рада ухвалила закон про очищення влади у другому читанні.

Суб`єктами люстрації, згідно закону, є всі державні службовці, службовці органів місцевого самоврядування, за винятком виборних посад.
17 вересня прем’єр Арсеній Яценюк доручив у кожному міністерстві створити комісії з люстрації. При міністерстві юстиції мають створити також Громадську раду з питань люстрації.

Пов`язані новини