УКРАЇНА

Гендиректора НТКУ Аласанію офіційно звільнено — глава Держкомтелерадіо

УКРАЇНА/Гендиректора НТКУ Аласанію офіційно звільнено — глава Держкомтелерадіо
Зберегти
Вигляд
Держкомітет з питань телебачення і радіомовлення звільнив генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанії.

Держкомітет з питань телебачення і радіомовлення звільнив генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанії.

Про це повідомив глава Держкомтелерадіо Олег Наливайко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Наказ про звільнення З.Аласанії з посади гендиректора НТКУ підписаний», - сказав він.

Наливайко повідомив, що в п'ятницю були отримані документи про узгодження урядом звільнення Аласанії.

Однак, і. о. голови НТКУ не призначений, йдуть консультації, сказав Наливайко.

Нагадаємо, що вранці 1 листопада генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву про звільнення з посади за власним бажанням.

В ефірі Громадського Аласанія пояснив, що йде з посади аби звернути увагу спільноти на неможливість створення в Україні повноцінного суспільного мовника за існуючих умов, зокрема, це стосується проблем із бюджетом компанії.

Згодом журналісти, медіа-експерти та народні депутати звернулися до президента, кабміну та Верховної Ради з вимогою не зривати реформу суспільного мовлення.

Крім того, на засіданні уряду 2 листопада прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив міністру інформаційної політики Юрію Стецю «знищити будь-які загрози реформі суспільного мовлення» в Україні, зокрема, опрацювати дане питання разом з парламентаріями і внести на розгляд уряду свої пропозиції.

Більше про:
# Аласанія
# нтку
Пов`язані новини