Генеральним директором «Мистецького Арсеналу» за результатами голосування конкурсної комісії стала Олеся Островська-Люта, йдеться у повідомленні держпідприємства у Facebook.

На попередньому засіданні, яке відбулося 24 червня, комісія затвердила 5 із 7 кандидатів для участі у фінальному етапі.

За кандидатуру Островської-Лютої проголосувало 5 членів комісії, 4 були проти, пише «Українська правда».

Під час фінального етапу добору кандидати представили по 2 стратегії розвитку «Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» – на 1 та 5 років.

Радниця міністра культури Олеся Островська-Люта запропонувала перетворити «Мистецький Арсенал» на креативний кластер, який інтегруватиме всі види мистецтва, буде підтримувати таланти і стане флагманом для культури в Україні.

«Місія Мистецького Арсеналу ‒ створювати можливості для суспільства в цілому і для митців, спільнот та інституцій зокрема, пізнавати, уявляти, переживати новий досвід та самовдосконалюватися», ‒ зазначено у програмі розвитку Арсеналу на 5 років, представленій Островською-Лютою.

Островська-Люта культуролог за освітою, вона працювала у благодійних фондах «Центр сучасного мистецтва», «Розвиток України». Наразі вона є керівником аналітики Аналітичного центру pro.mova та експертом платформи «Культура-2025».

Зазначимо, що на місце гендиректора претендувала попередній гендиректор мистецького комплексу Наталія Заболотна, яка займала цю посаду з травня 2010 року.

Нагадаємо, раніше член конкурсної комісії з обрання гендиректора «Мистецького Арсеналу» Владислав Піоро в ефірі Громадського прогнозував, що обрання може відбутися 7 липня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile