Генеральна прокуратур України готує апеляційну скаргу на рішення суду, яким виправдано екс-ректора Національного університету Державної податкової служби України Петра Мельника.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Державне обвинувачення представило суду достатньо обґрунтовані, одержані у законний спосіб докази вини П. Мельника у вчиненні корупційних злочинів. Генеральна прокуратура орієнтувала суд на ухвалення обвинувального вироку та призначення покарання у виді позбавлення волі строком на 9 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати відповідні посади строком на 3 роки. Проте, усупереч встановленим фактичним обставинам справи, які сторона обвинувачення вважала об’єктивно доведеними, суд дійшов висновку про недоведеність вини обвинуваченого»,– йдеться у повідомленні.

Мельника було затримано 27 липня 2013 «на гарячому», обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, від якого він ухилився та переховувався за межами України. Після встановлення його місця перебування досудове розслідування було завершено та 20 червня 2014 року затверджено обвинувальний акт за статтею «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою». Як повідомлялося, вчора Ірпінський міський суд виправдав екс-ректора.

/ фото rbc.ua

Поділитись: