УКРАЇНА

Генпрокуратура і СБУ готують кримінальні провадження щодо НАБУ — Найєм

УКРАЇНА/Генпрокуратура і СБУ готують кримінальні провадження щодо НАБУ — Найєм
Зберегти
Вигляд

Народний депутат Мустафа Найєм стверджує, що Генеральна прокуратура та Служба безпека України готують низку кримінальних проваджень щодо працівниківНАБУ.

В тому числі, готуються провадження проти посадовців керівної ланки Національного антикорупційного бюро, повідомив Найєм у Facebook.

«Зокрема, найближчим часом готується підозра керівництву підрозділу детективів. Атака буде по всіх фронтах – звинувачення у протиправній діяльності, публічна дискредитація, саботаж, повне призупинення створення Антикорупційного суду», – написав депутат.

Найєм також відзначив майже тижневе мовчання генпрокурора Юрія Луценка з приводу викрадення співробітниками ГПУ двох працівників НАБУ, «яких більше десяти годин незаконно утримували в приміщенні департаменту ГПУ на вул. Петлюри, 7/9 і намагаючись шляхом тортур вибити з заручників необхідні свідчення».

«Я дуже щиро сподіваюся, що ті, хто це затіяли, не розуміють, що роблять і який може бути результат. НАБУ – єдиний правоохоронний орган в країні, у керівництва якого немає політичних зобов'язань. Він був створений всупереч волі політиків і вони роблять все, щоб він не запрацював. Це війна. Але не проти корупції та беззаконня. Це війна йде еліти за накрадений status quo», – вважає Найєм.

Про ситуацію між НАБУ та Генпрокуратурою читайте в нашому матеріалі «НАБУ проти всіх: Чому виник конфлікт між Генпрокуратурою та Антикорупційним бюро».

Більше про:
# СБУ
# НАБУ
# ГПУ
Пов`язані новини