УКРАЇНА

Генпрокуратура об’єднала справу олігарха Іванющенка і продовжує розслідування

6 березня, 2017 18:30
УКРАЇНА/Генпрокуратура об’єднала справу олігарха Іванющенка і продовжує розслідування
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура об’єднала справу стосовно екс-народного депутата від Партії регіонів, олігарха, поплічника екс-президента України Януковича, Юрія Іванющенка і продовжує досудове розслідування.

Генеральна прокуратура об’єднала справу стосовно екс-народного депутата від Партії регіонів, олігарха, поплічника екс-президента України Януковича, Юрія Іванющенка і продовжує досудове розслідування.

Про це йдеться на сайту ГПУ.

«Кримінальні провадження об’єднані в одне провадження. Досудове розслідування за вказаними фактами триває. Прокуратура буде вживати всіх передбачених законом заходів, щоб арешти, накладені на майно підозрюваного Ю. Іванющенка, були збережені в рамках подальшого розслідування об’єднаного кримінального провадження», — йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через зняття санкцій з олігарха Іванющенка Україна втратила $5,4 мільярда. 

28 лютого генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що Верховний суд, без повідомлення прокуратури, ухвалив рішення закрити всі справи по Іванющенку.

Юрію Іванющенку інкримінують незаконне збагачення на 72 млн швейцарських франків, що за курсом НБУ становить 1,88 млрд грн, та організацію заволодіння 170 млн грн державних коштів, отриманих Україною від продажу квот Японії на викиди парникових газів згідно з Кіотським протоколом.

Нагадаємо, раніше депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко заявив, що Інтерпол зняв з міжнародного розшуку Юрія Іванющенка. За словами Лещенка, Іванющенко «знайшов спільників у владі», які допомогли йому.

Разом з тим, у МВС тоді заявили, що Іванющенко залишається у базі розшуку Інтерполу. Речник МВС пояснив, що Іванющенку змінили статус «арешт з метою екстрадиції» на «встановлення місцезнаходження», бо втратила чинність ухвала українського суду на його затримання.

Після цього в Генпрокуратурі заявили, що рішення про закриття справи щодо екс-регіонала Іванющенка скасовано після касації на рішення Апеляційного суду Києва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини