У Генеральній прокуратурі повідомили про початок розслідування за фактом можливої причетності до терористичної діяльності на сході України посадових осіб Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Росії.

Про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління з нагляду за кримінальними провадженнями МВС, СБУ і фіскальної служби Генеральної прокуратури України Юрій Севрук, передає УНІАН.

«Наразі розпочато розслідування участі у терористичній діяльності військовослужбовців РФ, які були затримані біля міста Щастя. Під час проведення слідчих дій отримані дані щодо можливої участі у терористичній діяльності службових осіб Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації. На даний час розпочато кримінальне провадження і за цим фактом», – сказав Севрук.

Нагадаємо, 16 травня сили АТО затримали в Луганській області двох російських військовослужбовців – Алєксандра Алєксандрова та Євгенія Єрофеєва.

Українські слідчі оголосили затриманим підозру у терористичній діяльності. 22 травня Шевченківський райсуд Києва заарештував їх до 19 липня.

Поділитись: