Життя

Генпрокуратура просить Німеччину видати соратника Курченко

Життя/Генпрокуратура просить Німеччину видати соратника Курченко
Зберегти
Вигляд

Генеральна прокуратура України направила запит до Німеччини про видачу колишнього члена наглядової ради «Брокбізнесбанку» Бориса Тимонькіна, якого 14 червня 2015 року затримали в місті Коттбус. Про це йдеться в повідомленні на сайті ГПУ.

«Відповідно до вимог Європейської конвенції про видачу правопорушників Німеччина та Україна зобов'язані видавати одна одній усіх осіб, які переслідуються правоохоронними органами за вчинення кримінальних правопорушень», – йдеться в повідомленні

Як заявив заступник генпрокурора Віталій Касько, Тимонькіна розшукують в рамках кримінального провадження за підозрою у вчиненні спільно з Сергієм Курченком низки тяжких та особливо тяжких злочинів.

«Тимонькін та Курченко підозрюються в участі у злочинній організації, незаконному заволодінні майном ПАТ «Брокбізнесбанк», АБ «Укргазбанк» та ПАТ «Аграрний фонд» в особливо великих розмірах на загальну суму 4,7 мільярдів гривень, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та службовому підробленні», - повідомив Касько.

Як зазначається, у разі доведення злочинів в суді, Тимонькіна та Курченка очікує ув’язнення строком до 15 років та конфіскація майна.

Пов`язані новини