УКРАЇНА

Генпрокуратура проводить обшук Держрезерву України

УКРАЇНА/Генпрокуратура проводить обшук Держрезерву України
Зберегти
Вигляд

Генпрокуратура спільно з СБУ проводить обшуки приміщення Державного агентства резерву України. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.     

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ за оперативним супроводженням СБУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій з боку службових осіб Державного агентства резерву.

Повідомляється, що підозрюється призведення до збитків державі в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України — «заволодіння за попередньою змовою групою осіб чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем».

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Держрезерву за змовою зі службовими особами одного з найбільших постачальників пального в Україні при формуванні запасів нафтопродуктів держави провели незаконні відкриті конкурсні торги щодо закупівлі за бюджетні кошти дизельного пального в кількості 17 тисяч тонн на загальну суму 257 млн грн.

Повідомляється, що це не відповідає вимогам Державним стандартам України, а саме термінам його зберігання, чим державі заподіяно збитків в особливо великих розмірах.

Наразі з метою відшукування оригіналів тендерної документації проводяться слідчі і в офісних приміщеннях зазначених постачальників пального. 

Голова Держрезерву Вадим Мосійчук повідомив у Facebook, що правоохоронці шукають документи про тендер із закупівлі палива.

Він додав, що перебуває в офісі, правоохоронці нікого не впускають і не випускають. Крім того, обшук проводять у Мосійчука в будинку.

 

Пов`язані новини