Політика

Генпрокуратура розпочала процедуру заочного засудження Царьова

Політика/Генпрокуратура розпочала процедуру заочного засудження Царьова
Зберегти
Вигляд

Генпрокуратура розпочала процедуру заочного засудження стосовно колишнього народного депутата України Олега Царьова, повідомляє прес-служба відомства.

Відомство нагадує, що екс-депутат підозрюється в скоєнні навмисних дій з метою зміни кордонів території й державного кордону України, публічних закликах до насильницької зміни, повалення конституційного ладу з використанням засобів масової інформації.

Кримінальне провадження стосовно екс-нардепа розслідується головним слідчим управлінням Служби безпеки України.

Згідно з інформацією, оприлюдненою в середу на сайті української спецслужби, Царьов має з'явитися 9 листопада о 10:00 до Головного слідчого управління СБУ для участі в допиті у кримінальному провадженні, відкритому 14 березня 2014 в якості підозрюваного.

Шевченківський районний суд 30 жовтня своєю ухвалою задовольнив відповідне клопотання органу досудового розслідування, погоджене з прокурором, та надав дозвіл на спеціальне досудове розслідування.

У вересні екс-нардепа Олега Царьова викликали на допит в Службу безпеки України.

У слідчих є докази фінансування екс-прем’єр-міністром Миколою Азаровим та колишніми народними депутатами Олегом Царьовим та Володимиром Олійником масових акцій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в Україні.

hromadske.tv

Пов`язані новини