Життя

Генпрокуратура вручила повістки на допит усім чотирьом керівникам центру оцінювання знань

Життя/Генпрокуратура вручила повістки на допит усім чотирьом керівникам центру оцінювання знань
Зберегти
Вигляд

У рамках розслідування справи про незаконне втручання в єдину систему оцінювання якості освіти вручено повістки на допит усім керівникам Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

«Повістки отримали всі керівники центру, чотири людини», - повідомив заступник генерального прокурора України Олег Заліско на брифінгу.

За її словами, було проведено не лише перевірку, але й обшуки, як у центрі оцінювання якості освіти, так і за домашніми адресами окремих працівників.

Було вилучено комп’ютерну техніку, грошові кошти у розмірі 130 тисяч доларів, а також виявлено переписку, що дає підстави підозрювати окремих працівників у втручанні у єдину систему оцінювання освіти та реєстр осіб, які пройшли ЗНО.

При цьому, за словами Заліска, прокуратура вважала, що можна затримаnb окремих службових осіб, проте органи досудового слідства вирішили про виклик на допит.

Нагадаємо, вчора вдень генеральний прокурор України Віктор Шокин заявив, що керівництво Українського центру оцінювання якості освіти підозрюють у зловживанні службовим становищем і найближчим часом його затримають.

Пов`язані новини