Головна військова прокуратура Генпрокуратури 11 червня завершила досудове розслідування стосовно шести екс-податківців часів Януковича.

Головна військова прокуратура Генпрокуратури 11 червня завершила досудове розслідування стосовно шести екс-податківців часів Януковича.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Слідство встановило, що підозрювані посадовці органів податкової служби у 2012-2013 роках, перебуваючи у складі злочинної організації на чолі з екс-президентом Віктором Януковичем, заволоділи державними коштами на суму 3,1 мільярда гривень.

Зловмисники заволоділи цими коштами шляхом незаконного відшкодування з Державного бюджету України ПДВ на рахунки трьох фіктивних підприємств.

У повідомленні йдеться, що стороні захисту надали матеріали справи для ознайомлення, після чого ГПУ направить обвинувальний акт до суду.

У відомстві нагадали, що по справі про незаконне відшкодування ПДВ проходять 16 підозрюваних з-поміж колишніх співробітників податкових органів, зокрема міністр доходів та зборів часів Януковича Олександр Клименко.

«Наразі щодо трьох осіб винесено обвинувальні вироки суду, щодо 6 обвинувачених обвинувальні акти перебувають на розгляді у суді», — розповіли у прокуратурі.

Раніше ГПУ повідомила, що у справі екс-податківців Януковича арештовано майна на 888 мільйонів гривень.

У червні 2017 року Клименку повідомили про підозру у заподіянні збитків державі на 96 мільярдів гривень.

Конфісковане майно Клименка передали Нацагентству з повернення активів.

Поділитись: