Представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знов проводять обшуки та виїмку документів в головному офісі «Укргазвидобування».

Представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знов проводять обшуки та виїмку документів в головному офісі «Укргазвидобування».

Як повідомляє прес-служба «Укргазвидобування», «ГПУ цікавлять проведені у 2016-2017 роках роботи з гідророзриву пластів та капітального ремонту свердловин, які допомогли ПАТ «Укргазвидобування» досягти  максимального за останні п’ять років добового видобутку природного газу».

Обшуки проводять згідно з ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 11 серпня 2017 року. Клопотання надійшло від департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України.

Відповідно до ухвали суду вилученню підлягає первинна фінансово-господарська документація, пов'язана з компаніями Tacrom Services S.R.L і Румунії та ДП «РУП «ВО «Белоруснефть» у Білорусі.

«Зазначені документи – інженерні звіти, плани робіт, проекти розробки родовищ та інша значуща для діяльності компанії інформація, стосуються проведення у 2016-2017 роках ГРП та капітального ремонту свердловин», — заявили у компанії. 

У липні 2017-го директор «Укргазвидобування» заявив про обшуки з боку СБУ та Генпрокуратури. За його словами, правоохоронці вилучали документи, пов'язані зі співпрацею з Білоруссю та Румунією.  У ГПУ заявили, що посадовців «Укргазвидобування» підозрюють у завищенні вартості робіт. 

«Укргазвидобування» — основна компанія з видобування природного газу i газового конденсату в Україні, 100-відсоткове дочірнє підприємство компанії «Нафтогаз України».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: