ENRU

Генпрокурор Луценко анонсував подання на зняття недоторканності з депутата Вілкула

Генпрокуратура планує направити до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з народного депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає «Інтерфакс-Україна».

Він зазначив, що подання може бути направлене у зв'язку з можливим ухиленням від сплати податків.

«Призначена позачергова документальна перевірка його податкових справ. Вона встановила розбіжності між тим, що було сплачено з тим, що потрібно було сплатити... Акт податкової перевірки, податкове повідомлення-рішення, потім — подання до Верховної Ради», — сказав Луценко.

Генпрокурор анонсував, що всі необхідні матеріали «будуть підготовлені за час літніх канікул парламенту».

Нагадаємо, 5 липня Фіскальна служба Дніпропетровщини звернулася до ГПУ з вимогою порушити кримінальне провадження стосовно депутата Вілкула за підозрою в незаконному збагаченні і ухиленні від сплати податків на суму понад 19 млн грн.

За словами в.о. начальника головного управління ДФС в області Оксана Томчук, податківці провели позапланову перевірку Вілкула щодо нарахування та сплати ним у бюджет податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Водночас, сам Вілкул заявив, що будь-які звинувачення «є дешевим піаром». 

Раніше генпрокурор Луценко заявив про наявність підстав для арешту депутата Бакуліна.

Нагадаємо, на початку березня у приміщенні міської ради Кривого Рогу правоохоронці провели обшуки.

Генпрокурор Луценко повідомив, що обшуки проводилися у зв'язку з легалізацією 200 млн гривень бюджетних коштів і можливою причетністю до цього міського голови Юрія Вілкула — брата Олександра Вілкула.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram